Späť na Odborné články

Tipy na skrytie zásuviek

2 min.
Tipy na skrytie zásuviek

Na čo si treba dať pozor pri výbere zásuvky
(časť 3)

1. Nabíjací šuflík je úprava, ktorú je možné vykonať takmer v každom šuflíku, ktoré majú zásuvky a nabíjacie porty USB nainštalované v zadnej stene šuflíka. Vďaka tomu je všetko úplne mimo dohľadu, takže povrchy sú navonok usporiadané a upratané.

2. Ďalším spôsobom, ako udržať káble mimo dohľadu, je naplánovať ich inštaláciu v skrinke. Keď sú dvere zatvorené, šnúry a všetko ostatné je mimo dohľadu. 

3. Možno chcete zásuvku vidieť iba vtedy, keď ju chcete použiť. Ak áno, výsuvný blok môže byť vhodný práve pre vás.


4. Niekedy nie je možné úplne skryť zásuvku. Pre tieto situácie by ste mohli zvážiť zásuvkovú rozvodku inštalovanú pod doskou alebo pod nástennou skrinkou, možno vedľa podkabinetového osvetlenia.


5. Niekedy človek nemá inú možnosť, ako nainštalovať zásuvku na stenu dlaždíc. Ak je to tak, zvážte nákup čelných dosiek, ktoré splývajú s okolitými dlaždicami, čím nerušia opticky dizajn. Ak neviete nájsť presnú zhodu, zvážte maľovanie čelných dosiek.


6. Ak máte stacionárny kuchynský ostrov, ktorý je pod ním otvorenejší, a chcete na ňom mať napájanie, možnosťou môže byť, aby váš inštalatér vyvŕtal otvor cez nohu a natiahol tak elektrinu týmto spôsobom.

                                                                                 

7. Zásuvky sa dajú namontovať aj vo vnútri kúpeľňovej skrinky na nabíjanie zubných kefiek.

8. Módny a funkčný trend vo svete zásuviek: rohové modely. Prichádzajú s vyhadzovačom vidlice a bez neho. Táto voľba umožňuje využiť voľný priestor rohov medzi dvoma stenami alebo medzi stenou a pracovnou doskou.

Dúfame, že sme Vám dokázali aspoň trochu pomôcť na vašej ceste k  vysnívanému domovu.

Na objednávku - cca 5-7 dní
14,50 € s DPH
Skladom 45 ks
8,50 € s DPH
Skladom 15 ks
3,19 € s DPH
Skladom 1 ks
2,20 € s DPH

 Druhy zásuviek
Mohlo by vás zaujímať
Druhy zásuviek
Odporúčame vám prečítať si aj
Vrstvenie - INTERIÉROVÉ osvetlenie
Vrstvenie - INTERIÉROVÉ osvetlenie
Ako si vybrať dokonalé osvetlenie do vášho domova?(časť 2) V predchádzajúcom článku sme sa pozreli na podobu a funkciu domáceho osvetlenia, v tomto pokračujeme ďalším dôležitým faktorom: VRSTVENÍM. Každá izba vo vašom dome je ako iná osoba, jedinečná svojim vzhľadom, účelom a ideálnym polohovaním vo vašom domove. A tak je pri zvažovaní správneho osvetlenia dôležité zvážiť aktivity, ktoré sa v…
6 min.
ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ
ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ
Ako si vybrať dokonalé osvetlenie do vášho domova?(časť 4) Ďalším faktorom pri zvažovaní osvetlenia domu a dvora je ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ. LED diódy sú ,,cesta, ktorou sa treba vybrať´´– Iste, správne osvetlenie je príťažlivé pre oči; ale s LED diódami to môže byť príťažlivé aj pre peňaženku. LED osvetlenie je energeticky najefektívnejšie osvetlenie používané v domoch, kanceláriách, priemysle a…
3 min.